
Велосипед ST 28" Spark CITY Sola рама 18" оливковий (240034)
- В наявності 2 од.
- Код: 240034
6 100 ₴
+380 (99) 183-33-08
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні параметри
Модель SOLA
Номер моделі 240034
Розмір коліс 28"
Розмір рами 18"
Гендер Дорослий
Формат постачання В пакованні, зібраний на 85%
Тип велосипеда Міський
Кількість швидкостей 1
Рама Сталь
Вилка Жорстка
Гальмо переднє Обідне притискне типу V-brake
Гальмо заднє Ножне
Каретка Картридж KENLI
Кермо Комфортне міське
Винос Сталевий інтегрований
Грипси ПВХ чорні
Гальмівні ручки Алюмінієва
Тросики Передній – 930 мм
Педалі Пластикові платформи із зачепами
Сорочка троса Пластик
Втулка передня SHUNGFEN
Втулка задня SHUNGFEN
Ободи Алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки SPARK 28*1,95
Камера 28*1,75 бутил
Сідло Тип – комфортне з амортизаторами, матеріал – замінник шкіри
Підсідельний штир 25,4х250х1,2T
Підсідельний затискач Алюмінієвий квік
Крила Сталеві пофарбовані
Підніжка Складана
Дзвоник У комплекті
Світловідбивачі Передній – білий / задній – червоний
Багажник + кошик Є в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ножний |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Розмір рами | 18" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 28" |
| Задній тормоз | Ножний |
| Країна бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення | Міська/дорожна |
| Новий - б/в | Новий |
| Тип гальм | Ободні/ножний |
- Ціна: 6 100 ₴




