
Велосипед ST 26" Spark CITY Mira рама 17" м'ятний (240023)
- В наявності 1 од.
- Код: 240023
5 900 ₴
+380 (99) 183-33-08
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні параметри
Модель
MIRA
Номер моделі
240023
Розмір коліс
26"
Розмір рами
17"
Гендер
Дорослий
Формат постачання
У пакованні, зібраний на 85%
Тип велосипеда
Міський
Кількість швидкостей
1
Рама
Сталь
Вилка
Жорстка
Манетка ліва
Немає в комплекті
Манетка права
Немає в комплекті
Задній перемикач
Немає в комплекті
Передній перемикач
Немає в комплекті
Касета / Тріскачка
Немає в комплекті
Гальмо переднє
Обідне притискне типу V-brake
Гальмо заднє
Ножне
Каретка
Картридж KENLI
Кермо
Комфортне міське
Винос
Сталевий інтегрований
Грипси
ПВХ чорні
Гальмівні ручки
Алюмінієва
Тросики
Передній – 930 мм
Педалі
Пластикові платформи із зачепами
Сорочка троса
Пластик
Втулка передня
SHUNGFEN
Втулка задня
SHUNGFEN
Ободи
Алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки
SPARK 26*1,95
Камера
26*1,75 бутил
Сідло
Тип – комфортне з амортизаторами, матеріал – замінник шкіри
Підсідельний штир
25,4х250х1,2T
Підсідельний затискач
Алюмінієвий квік
Крила
Сталеві пофарбовані
Підніжка
Складана
Дзвоник
У комплекті
Світловідбивачі
Передній – білий / задній – червоний
Багажник + кошик
Є в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Україна |
| Задні гальма | Ножний |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | М'ятний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задній тормоз | Ножний |
| Країна бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення | Міська/дорожна |
| Новий - б/в | Новий |
| Тип гальм | Ободні/ножний |
- Ціна: 5 900 ₴



