Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні параметри
Модель
SKADI
Номер моделі
240097
Розмір коліс
24
Вага
15,3
Розмір рами
12
Формат постачання
У пакованні, зібраний на 85%
Тип велосипеда
MTB
Кількість швидкостей
21
Рама
Надміцна сталь
Вилка
Амортизаційна
Манетка ліва
SHIMANO EF51-3
Манетка права
SHIMANO EF51-7
Задній перемикач
SHIMANO TZ300
Передній перемикач
SHIMANO TZ500
Касета / Тріскачка
Тріскачка
Гальмо переднє
Дискове діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє
Дискове діаметр ротора 160 мм
Рульова колонка
1-1/8х44х30 мм, H:24 мм
Каретка
Картридж SPARK
Кермо
Ластівка, 660 мм (⌀31,8х22,2х1,4Т)
Винос
МТВ 40 мм, алюміній
Грипси
ПВХ 120 мм
Гальмівні ручки
Інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики
Передній – 930 мм; задній – 1650 мм
Шатуни
1/2х3/32х24х34х42Tх170х9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі
Пластик HF-830
Ланцюг
1/2х3/32х118
Сорочка троса
Пластик
Втулка передня
Сталева
Втулка задня
Сталева
Ободи
Алюміній 2-стінний 14Gх36H
Покришки
SPARK 24х2,125
Камера
24х1, 95-2, 125, бутил
Сідло
MTB, замінник шкіри з кольоровим нанесенням
Підсідельний штир
28,6х300х1,2T, сталь
Підсідельний затискач
Алюмінієвий квік 31,8 мм
Крила
Немає
Підніжка
Складана в комплекті
Дзвоник
Немає
Світловідбивачі
Передній – білий / задній – червоний
Багажник + кошик
Немає
Тренувальні колеса
Немає
Переднє та заднє світло
Немає
Маса нетто/брутто, кг
15,3/18,3
Варіанти кольору
Рожевий матовий, м'ятний матовий, бежевий, сірий матовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Україна |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 75 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 12" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 24" |
| Країна бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Призначення | Підліткові |
| Новий - б/в | Новий |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
- Ціна: 5 580 ₴



