Камера Kenda 27.5X1.95/2.26 AV 48мм (TUB-042), фото 1
Камера Kenda 27.5X1.95/2.26 AV 48мм (TUB-042)
  • Немає в наявності
  • Код: TUB-042
Олександр
Камера Kenda 27.5X1.95/2.26 AV 48мм (TUB-042)Камера Kenda 27.5X1.95/2.26 AV 48мм (TUB-042)
Немає в наявності
Олександр
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера KENDA підійде для шосейних та міських велосипедів. Тип вентиля (сосок) AV (Schrader) - це найпоширеніший "" автомобільний " " тип вентиля, завдяки чому колесо з такою камерою може накачати абсолютно будь-яким насосом. Діаметр колеса: 27.5” Ширина: 1.95/2.26” Тип ніпелю: Shrader (автоніпель) Довжина ніпелю: 48мм
Ключові особливості наших товарів
01
Висока якість товарів
02
Значний асортимент
03
Прийнятні ціни
04
Відомі бренди
Чому нам можна довіряти
Ми персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Ми маємо великий досвід роботи у своїй сфері діяльності.
Переваги нашої компанії
Як ми працюємо?
Крок 1
Оформлення заявки на сайті або за телефоном
Крок 2
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за потреби
Крок 3
Оплата зручним способом
Крок 4
Доставка обраним способом
Основні атрибути
ВиробникKenda
Країна виробникПольща
Вид камериУніверсальні
МатеріалГума
Посадковий діаметр шини27.5"
СтанНовий
Тип ніпеляАвтомобільний (AV)
Ширина1.95 мм